Kontakt

Adidar Meble

Godziny pracy

 • Poniedziałek – piątek: 8:00-22:00
  Sobota: 8:00-16:00

Napisz do nas

  Treść wiadomości

  Drogi Użytkowniku, niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Zanim wypełnisz formularz kontaktowy, zapoznaj się proszę z poniższymi informacjami:

  I. Administrator danych osobowych
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Adrian Świerczyński, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Adrian Świerczyński, ul. Kwiatowa 20, 63-630 Rychtal, NIP: 6191934069, adres e-mail: biuro@adidarmeble.pl, numer telefonu 607 182 383 i 605 897 596.

  II. Cele i podstawa prawna przetwarzania
  Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail, imienia i nazwiska przetwarzamy w celu umożliwienia Tobie kontaktu z naszym sklepem, na podstawie Twojej zgody – podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO.

  III. Odbiorcy danych
  Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów: ………. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Nie przekazujemy Twoich danych poza teren Polski/UE/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

  IV. Okres przechowywania danych
  Twoje dane osobowe, które nam przekazałeś wypełniając formularz kontaktowy, przechowujemy do czasu wycofania przez Ciebie zgody.

  V. Twoje prawa
  Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych, prawo do usunięcia danych (jeżeli Twoim zdaniem nie ma podstaw do tego, abyśmy przetwarzali Twoje dane, możesz zażądać, abyśmy je usunęli), prawo do ograniczenia przetwarzania danych (możesz zażądać, abyśmy ograniczyli przetwarzanie Twoich danych osobowych wyłącznie do ich przechowywania lub wykonywania uzgodnionych z Tobą działań, jeżeli Twoim zdaniem mamy nieprawidłowe dane na Twój temat lub przetwarzamy je bezpodstawnie), prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa) oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych (masz prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej cofnięciem).
  W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: biuro@adidarmeble.pl, numer telefonu 607 182 383 i 605 897 596 lub udaj się do naszej siedziby.

  VI. Informacja o dobrowolności podania danych
  Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Jeżeli nie podasz danych, nie będziesz mógł skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.