KRZESŁA Z SIEDZISKIEM I OPARCIEM DREWNIANYM

Wyświetlanie jednego wyniku

Krzesła z siedziskiem i oparciem drewnianym znajdą zastosowanie bardzo często w kuchni lub lokalach gastronomicznych , gdzie są narażone na kontakt z wilgocią bądż poprostu istnieje realne zagrożenie zabrudzenia przez osoby spożywające posiłki.
Krzesła z siedziskiem i oparciem drewnianym jak sama nazwa wskazuje posiadają w swojej konstrukcji oparcie wykonane z drewna bądż też sklejki meblowej jak też siedziska wykonane z tych samych materiałów czyli drewno lub sklejka meblowa . Szeroka kolorystyka możliwa do zastosowania podczas malowania krzeseł drewnianych sprawia , że z łatwością dopasujemy sobie dany model krzesła do pomieszczenia .
W ofercie sklepu internetowego ADIDARMEBLE.PL znajdziemy krzesła z siedziskiem i oparciem drewnianym wykonane tradycyjnie na czterech nogach prostych lub giętych , ale również znajdziemy krzesła z siedziskiem i oparciem drewnianym na podstawie drewnianej krzyżakowej.
Krzesła całe drewniane wykonujemy z litego drewna bukowego ale niektóre modele możemy na zamówienie wykonać z litego drewna dębowego
Potrzebujesz porady ? Masz wątpliwości ? Zapytaj , zadzwoń , napisz do ADIDARMEBLE.PL